Drzwiok

O NAS

Nasz multisalon drzwiOK proponuje Państwu szeroką gamę okien, drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych, podłóg drewnianych i paneli, a także szeroką gamę akcesoriów. Zakładamy także rolety, markizy i moskitiery. Co więcej – instalujemy bramy garażowe i przemysłowe z automatyką.

W naszej ofercie posiadamy produkty uznanych na rynku producentów krajowych oraz z importu. Współpracujemy bezpośrednio z producentami, z pominięciem pośredników, co jest gwarancją dotrzymania deklarowanych terminów, sprawnej obsługi gwarancyjnej, pogwarancyjnej i reklamacyjnej oraz konkurencyjnych cen. W salonie proponujemy Państwu zapoznanie się z realnymi produktami zamontowanymi na naszej ekspozycji, pragniemy bowiem ułatwić Państwu dokonanie wyboru. Nasi monterzy to fachowcy i profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem.

A wszystko po to, aby mogli Państwo kompleksowo wyposażyć swoje mieszkanie, dom lub biuro w jednej firmie, w jednej lokalizacji, bez tracenia czasu na poszukiwanie różnych dostawców.

Nasza oferta obejmuje w szczególności:

– sprzedaż, montaż i serwis okien drewnianych i z PCV oraz parapetów zewnętrznych i wewnętrznych

– sprzedaż, montaż i serwis drzwi wewnętrznych, zewnętrznych i technicznych

– sprzedaż, montaż i konserwację bram garażowych i przemysłowych

– sprzedaż i montaż podłóg drewnianych i paneli

– osłony okienne (plisy, rolety materiałowe, żaluzje)

– rolety zewnętrzne ręczne i automatyczne (standardowe, podtynkowe, nadstawne)

– klamki drzwiowe renomowanych producentów

– akcesoria drzwiowe i okienne

– miłą i fachową obsługę każdego klienta

Zapraszamy Państwa do naszego multi-salonu przy ul. Płochocińśkiej 10 w Warszawie. Dla Państwa wygody jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Poza godzinami otwarcia salonu zapraszamy do kontaktu telefonicznego 570-500-556 lub mailowego biuro@drzwiok.com.pl.

Naszymi usługami obejmujemy rejon Warszawy i województwa mazowieckiego. Zakupy w sklepie internetowym www.drzwiok.com.pl realizujemy na terenie całego kraju.

Sprawdźcie nas, podejmiemy się nawet najbardziej fantazyjnych zleceń i na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie!

Specjalnie dla wygody naszych Klientów zadbaliśmy o możliwość zaparkowania auta na prywatnym parkingu na terenie naszego salonu a każdą ofertę i zapytanie omówimy przy filiżance aromatycznej kawy, na którą serdecznie zapraszamy …

KWALIFIKACJE

CERTYFIKATY OD PRODUCENTÓW